• Laduje.......
  • Laduje.......
  • Laduje.......
  • Laduje.......

O firmie

Witamy na stronie internetowej firmy Ventano,

 

Jesteśmy dystrybutorem szeroko pojętej stolarki otworowej. Zaopatrujemy wszelkie inwestycje budowlane w okna (PCV, aluminiowe i drewniane), drzwi, rolety, parapety czy zabudowy wnęk. Nasza bogata oferta skierowana jest zarówno do prywatnych odbiorców budujących lub remontujących własne domy i mieszkania, jak i firm. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług jesteśmy w stanie zaopatrywać restauracje, hotele, sklepy czy urzędy, a także inne instytucje działające w różnych sektorach gospodarki.

 

Naszym Klientom oferujemy produkty znanych i cenionych producentów, którzy są gwarantem satysfakcji oraz wysokiej jakości wykonania. Wśród polecanych przez nas marek i produktów, znaleźć można garderoby i szafy wnękowe Indeco, okna energooszczędne MS więcej niż OKNA, drzwi wewnętrzne DRE i Pol-Skone, drzwi zewnętrzne KMT i Vikking, bramy garażowe Hormann i Krispol oraz wiele innych.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności w zakładach Oferta oraz O nas. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu - z przyjemnością odpowiemy na pytania i doradzimy rozwiązania najlepsze dla Państwa.

 

Życzymy miłej wizyty w naszym serwisie,

 

Zespół Ventano

 

Aktualności

 

Stało się !!! Okna MS Evolution pasywne otrzymały certyfikat instytutu w Rosenheim.Więcej

Kontakt

3

 

Poznań, ul. Jasielska 9

tel./ fax: (61) 847 39 27

tel. kom. +48 698 171 533Więcej