• Laduje.......
  • Laduje.......
  • Laduje.......
  • Laduje.......

Garderoby i szafy przesuwne, wnękowe Indeco. Ventano - Poznań

 

szafy wnękowe indeco

 

Szafa przestała być meblem tradycyjnym, powtarzalnym. Wzrost różnorodności dóbr jakie współczesny człowiek przechowuje, stawia szafom nowe wyzwania. Współczesna szafa daje tak duże możliwości personalizacji, że może w pełni nadążać za jej użytkownikiem. Szafa powinna być ergonomiczna wspierając funkcje pomieszczenia. Do wyboru są szafy wnękowe i przesuwne, narożne, przyścienne, wolno stojące, pawlacze, poddasza. Współczesna szafa może stanowić piękny dodatek do pomieszczenia, element dekoracyjny, może też przypominać ścianę przyjmując jej wykończenie i kolor.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.


Najistotniejszym elementem, który określa styl szafy wnękowej jest rodzaj i kolor wypełnienia, z którego zostaną wykonane fronty. Duża barwna płaszczyzna, gładka lub z wyrazistą fakturą w znacznym stopniu wpływa na charakter i wystrój pomieszczenia. Dzieje się tak bez względu na to czy mebel przykuwa uwagę swoim wyrazistym kolorem i odważnym wzornictwem czy też kiedy wtapia się w wystrój pomieszczenia upodobniony barwą do koloru ścian. Dzięki temu można zaprojektować mebel nowoczesny, który będzie ozdobą wnętrza w stylu minimalistycznym lub modernistycznym, albo zdecydować się na wariant klasyczny tak, by mebel pasował do wnętrz stylowych.
Dostępne w ofercie profile stalowe i aluminiowe, występują w wielu wzorach i kolorach. Możliwości aranżacji drzwi przesuwnych są w zasadzie nieograniczone – płyty laminowane, szkło kolorowe lacobel, szkło białe lacomat, lustra, maty rattanowe i bambusowe pozwalają na całkowicie indywidualną i niepowtarzalną formę frontów.

Niezależnie od stylu szafy wnękowej INDECO zawsze i przede wszystkim pozostają eleganckie. Dodatkowo posiadają aprobatę techniczną dopuszczającą do stosowania w budownictwie.